ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

زمانی برای گریستن نیست!

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

کتابى دیگر از این نویسنده کانادایى که خود او، این کتاب را حاصل تحقیقات مداوم یکساله و چندین بار بازنویسى متن مى‏‌داند و ادعا مى‏‌کند پخته‏‌ترین و زیباترین کار او تا زمان چاپ اثر بوده است. منطق داستان بسیار سنجیده و اصولى پیش می‌رود تا جایى که شاید حذف کوچک‌ترین جملات از کتاب و یا خطایى جزئى در ترجمه، به اصل داستان لطمه وارد مى‏‌کرد. ـ و این نکته، نشان از تبحر نویسنده دارد ـ در ضمن، مترجم نیز با شایستگى از انتقال مفاهیم با زیباترین واژگان، آن هم در حال و هواى زبان ما برآمده است و خواننده در سراسر کتاب این نکته را احساس مى‏‌کند که مترجم در عین پایبندى به اصل اثر، آن را با زبان و فرهنگ ما نیز منطبق نموده است. بنابراین اگر امروز ادعا کنیم که در معرفى آثار این نویسنده به جائى رسیدیم که در خور آثار اوست، حرفى به گزافه نگفته‏‌ایم. ذکر این مسئله را نیز لازم مى‏‌دانیم که هر اثر از «جوى فیلدینگ» یک تجربه است. تجربه‏‌اى به ارزش یک زندگى، که حتى اگر هیچگاه براى ما پیش نیامد، ارزش دانستن و بارها مرور کردن را دارد.

اطلاعات تکميلي

  • نویسنده: جوی فیلدینگ
  • مترجم: شادان مهران‌مقدم
  • قیمت: 138000 ریال
  • تعداد صفحات: 392 صفحه
خواندن 6258 دفعه

دیدگاه‌ها  

#5 مدير سايت 1395-02-25 02:02
برای تجدید چاپ بعضی از کتاب‌ها موانعی وجود دارد که متاسفانه از اختیارات انتشارات خارج است. اما آن دسته از رمان‌های خارجی که محدودیتی نداشته باشند، حتما تجدید چاپ خواهند شد.
#4 روشنک 1395-02-23 18:07
سلام. چرا کتابای به این خوبی تجدید چاپ نمی کنید :(
تورو خدا دوباره این کتاب و بوسه‌ی خداحافظی با مادر چاپ کنید.. لطفا
#3 مدير سايت 1393-03-19 23:28
با سلام. این کتاب دیگر تجدید چاپ نمی‌شود اما امکان دارد بعضی کتابفروشی‌ها، هنوز نسخه‌ای از آن را داشته باشند. شانس خود را از طریق کتابخانه‌های عمومی نیز امتحان کنید.
#2 ango 1393-03-19 20:02
salam man in ketabo mikham mishe begid chejoori mishe tahiyash krd? mamnoon
#1 گندم 1390-11-04 14:27
عالی بود . واقعا پایان داستان منو شوک کرد . اصلا باورم نمیشد . خیانت.... و قاتل ....
من فکر می کردم هر دو کار پسره است

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top