یک زن مثل مادرم

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

اگرچه پیدا کردن یک شریک خوب برای زندگی اقبال می‏‌خواهد و نیکبختی، اما آنچه از دست ما برمی‏‌آید شریک خوب شدن است. آن بخش از ماجرا که دست ما نیست با یک اتفاق ساده شروع می‌شود ولی قسمت دیگرش در دستان ماست و آن همراه خوب شدن است. تکاپو برای ادای سهمی که در زندگی باید برایش تلاش کرد. قصه پیش رو نیز مجموعه‏‌ای است از اتفاقات دیروز که امروز نتیجه داده است: چه خوب و چه بد! آنچه روزی آرزو بوده امروز به خاطره مبدل شده و یک نفر روایت‏گر آن شده است. روایت داشتن‏‌ها و خواستن‏‌ها و نداشتن‏‌های پر از حسرت!

اطلاعات تکميلي

  • نویسنده: شهلا ظهوریان
  • قیمت: 380000 ریال
  • تعداد صفحات: 504 صفحه
خواندن 6230 دفعه

موارد مرتبط

دیدگاه‌ها  

#4 azar 1395-03-10 15:07
کتاب یک زن مثل مادرم نوشته خانم شهلا ظهوریان گرامی . این دومین کتابی است که از خانم ظهوریان خوانده ام و البته داستانک هایشان را هم در تلگرام خواندم اصولا قلم خانم ظهوریان را دوست دارم قلمی ساده دارند که با خواندن کتابشان احساس می کنم که در بین قهرمانان داستان هستم و با آنها احساس همدردی میکنم. یک زن مثل مادرم داستان زنان بی پناه و تنهای ایرانی را به تصویر می کشاند زنانی امثال مادر و مادربزرگ هایمان که در چه سختی هایی به سر برده و آبشخور جهل و نادانی بوده اند که همراه با خرافات زندگی بس سخت و طاقت فرسایی داشتند. خانم ظهوریان با تشکر از شما بابت نوشتن کتاب یک زن مثل مادرم .
#3 مینا 1393-10-05 23:04
این کتاب رو دو بار خوندم خیلی چیزها ازش یاد گرفتم واقعا چه شخصیتی هست این مریم چقدر نجیب و چقدر خداپرست یعنی همچین زنی واقعا وجود داشته؟ میدونم که وجود داشته خانم ظهوریان تبریک میگم 36 سال دارم متاهل واقعا دوستتون دارم ارزوی موفقیت دارم
#2 saead sedaqhat 1392-10-03 12:14
سلام خانم ظهوریان.من این کتاب رو خوندم .واقعا زیبا بود .نثر روان و شخصیت پردازی قوی آن را خیلی پسندیدم .به همه ی دوستان شادانی پیشنهاد میکنم این کتابو بخونند.پشیمون نمیشن.با توجه به اینکه این کتاب اثر اول شما بود قابل تحسین بود.امیدوارم بازهم شاهد کارهای زیبا یی از شما باشیم.
#1 مهسا 1392-05-13 19:22
سلام نشر شادان امیدوارم این کامنت رو بخونید واجرا کنید البته یه گلایه کوچکه چرااکثرجلدکتابهای شما مشکی یاترکیبی ازمشکی است با رنگهای شاد قهرید!!!....زمینه اکثرجلد کتاباتون سیاهه امیدوارم با رنگهای دیگراشتی کنید... کتاب جدید خانم ظهوریان بعنوان کتاب اول خوب بودممنون

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید