قرارمان چهارشنبه ساعت چهار

این مورد را ارزیابی کنید
(15 رای‌ها)

ستاره دختری که پس از ازدواجِ خواهران، زیر فشارِ خانواده برای سروسامان دادنِ به زندگی است، همواره در رویاهای خویش به دنبال همراهی مناسب است... او با داشتنِ خواستگارانِ متعدد، به دنبالِ گمشده خویش است و در این راه، مسیری دیگر را برای یافتنِ این گمشده می‌پیماید... مسیری که همیشه امن نیست و آن‌گونه که نشان می دهد واقعیت ندارد... داستان، از زندگی دختری در خانواده‌ای معمولی مثل بسیاری از ما، با عقاید سنتی آغاز می‌شود و به رویایی با دنیای امروز و ابزارهایش می‌رسد... عشق با روش‌هایی که متفاوت است و آشنایی‌هایش نیز با قبل تفاوت دارد... داستان می‌تواند نهیب و هشداری باشد به تمام افراد، از بزرگترها تا جوانان...

اطلاعات تکميلي

  • نویسنده: فریده نجفی
  • قیمت: 320000 ریال
  • تعداد صفحات: 352 صفحه
خواندن 3725 دفعه

دیدگاه‌ها  

#4 منیره26 1398-10-09 18:21
در کل رمان جذاب و دلچسبی بود و از خوندنش لذت بردم و همینطور موضوعش برام یکجورایی تازگی داشت و حس میکنم جدید بود و خیلی دوست داشتم در این مورد ها رمان یا داستانی بخونم.ولی همیشه در مورد این مضوع اجتماعی بد شنیدم و خطراتش رو ! کاش یکم مثبتر هم نگاه میکردیم و راه ارتباط و روش درست استفاده از این فضا رو برای انتخاب آموزش میدادیم و یک داستان که با همین فضا ته خوبی داره رو هم میخونیدیم!
یک مورد دیگه هم هست که یکم شاکیم کرد و این که یک جایی یهو سروکله ی یک شخص پیدا میشه که یکجوری نجات دهندست و قابل هضم نبود برام!! و با اینکه رمان رو تموم کردم بازم دارم فک میکنم که چرااا و چطورر پیداش شد!؟؟
#3 صفا 1393-08-03 19:36
داستان زیبایی بود و موضوع قشنگ و جالبی داشت منکه تا کتاب تموم نشد نتونستم اونو ببندم و یکسره خوندم ممنون از نویسنده به امید کتاب بعدیتان;)
#2 بابک 1393-03-20 06:34
نیمه اول رمان خیلی پرکشش و خوب بود ولی نیمه دوم داستان خسته کننده می شه
#1 نازنین فروغی فر 1393-03-18 11:33
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مسئولان انتشارات شادان
رمان عالی بود . عالی برای اینکه واقعی بود .! عاشقانه ی بازاری نبود . قابل لمس که ممکنه برای هر کسی پیش بیاد . پخته و قابل باور . قرارمان چهارشنبه ساعت چهار یک رمان مستند بود . غلو نداشت . دوستش داشتم و راضی هستم از خواندنش . قبلا از خانم نجفی دختر مهاجر را خونده بودم و اونم دوست داشتم .
خانم نجفی عزیز همکار گرامی خسته نباشید .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید