غریبه دوست داشتنی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

قصه حاضر روايت تلاطمِ زندگی است با آدم‏‌هايی که تقلا می‏‌کنند تا بتوانند سختی‏‌ها را پشت سر بگذارند. داستانِ حضور کسانی ــ چه غريبه و چه آشنا ــ که گاه آمدن‏شان برای سال‏‌ها تأثير می‏‌گذارد و حسرتِ رفتن‏شان، تا پايان عمر بر دل می‏‌ماند.

اطلاعات تکميلي

  • نویسنده: مریم دلیر
  • قیمت: 380000 ریال
  • تعداد صفحات: 424 صفحه
خواندن 2895 دفعه

موارد مرتبط

دیدگاه‌ها  

#1 azar 1394-07-18 11:26
روایت از زبان دختری بیان میشود که همیشه اکثراً میگوییم فلانی چقدر زرنگ است و بلد هست چه کار کند و انگشت تعجب بر دندان میگزیم که چگونه این چیزها را میداند و کارهایش را چگونه با خونسردی و لبخند به انجام میرساند بدون آنکه خم به ابروی خود آورد! و یا آیا چیزی به نام وجدان دارد؟! البته نویسنده داستان را بسیار خسته کننده آغاز میکند و خواننده از اینکه چنین کتابی را تهیه کرده و شروع به خواندنش کرده بارها و بارها خود را سرزنش میکند و گاهی ممکن است کتاب را گوشه ای پرت کند، اما حس کنجکاوی رمان خوان نمیگذارد چنین اتفاقی بیفتد و با پیش رفتن درمیابد که داستان تقریباً از یک چهارم کتاب به بعد به مسیر اصلی خود میافتد. شاید بتوان گفت که این مسئله مهم است چرا نویسنده داستان را کسل کننده آغاز کرده و هیجان کتاب را به اواسط کتاب منتقل کرده؟! و همین باعث میشود که خواننده شوروشوقی برای ادامه خواندن نداشته باشد ولی اگر خواننده صبور و نکته بین باشد حتما متوجه خواهد شد که داستان نمیتواند به همان روال ادامه یابد! شاید در پس این روایت ماجرایی نهفته باشد و داستان را ادامه خواهد داد. داستان را شاید با بی حوصلگی شروع کردم ولی با اشتیاق زیاد تمام کردم و بسیار لذت بردم. خواندن این کتاب را به تمامی رمان خوان های شادانی و غیر شادانی توصیه می کنم. این کتاب از زبان دختری که شاید در جامعه او را آب زیرکاه بشناسند بیان میشود و این خیلی برایم جالب بود.
با تشکر از خانم صابر جلالی عزیز به خاطر نکته بینی و نکته سنجی و بیان شیوا و بی پروایش در مورد قهرمانان داستان که با مهارت تمام خصوصیات درونیشان را مطرح کرده و ناخودآگاه انسان را به خود بازمی گرداند...

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید