ساعت سه منتظرم

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

يک اتفاق، يک خواسته و يا حتی يک دعا وقتی برای دو نفر رخ می‏‌دهد می‏‌تواند نتايجی متضاد داشته باشد. يکی از آن پايه‏‌ای می‏‌سازد برای بالا رفتن و موفقيت و ديگری تمام زندگی و آينده‏‌اش را بر مبنای آن حادثه از دست می‏‌دهد. قصه ما نيز گوشه چشمی دارد به نتايج مختلف در زندگی آدم‏‌های متفاوت. نويسنده با همان لحن قصه‏‌گوی خويش، که خواننده را با اجزای قصه هم‌داستان می‏‌سازد، به خوبی اين موضوع را ساخته و پرداخته است. قصه او بيانگر اين نکته است که يک لحظه غفلت و يا بالعکس، می‏‌تواند سرنوشت خانواده‏‌ها را دگرگون سازد. شايد اين نکته برای بسياری از خوانندگان ناآشنا نباشد، ولی به يقين می‏‌تواند مثل هر تجربه‏‌ای به نگاه بهترِ آدم‏‌ها کمک کند.

اطلاعات تکميلي

  • نویسنده: نرگس درخشان
  • قیمت: 450000 ریال
  • تعداد صفحات: 432 صفحه
خواندن 3115 دفعه

دیدگاه‌ها  

#6 مریم جباری 1397-03-27 00:09
سلام من هم با خانم لی لی در مورد نوشتار کتاب کاملا موافق هستم، کتابی با جملات تکراری و خسته کننده بطوری که با خواندن چند صفحه از اول و آخر کتاب میتوان به کل داستان پی برد.
#5 azar 1394-09-07 13:08
دوست گرامی لی لی عزیز بله با نظر شما موافق هستم علاقه به داستان و موضوعش کاملا سلیقه ای می باشد البته در مورد توصیف شخصیت ها با توجه به حجم کتاب میتوانست بهتر معرفی شود و در مورد شیوه مکالمه بنده هم زیاد موافق گفتم و گفت نیستم ولی گویی این گفتم و گفت اپیدمی پیدا کرده و در اغلب کتابها میتوان این گونه مکالمات هست. باری ممنون از شما دوست گرامی.
#4 لی لی 1394-09-03 13:49
با سلام خدمتazarحتما شما که اهل کتاب هستین میدونید که انتخاب وعلاقه به داستان و موضوعش یک چیز کاملا سلیقه ای است.
نظر شما قابل احترامه ولی دقت کرده باشید موارد انتقادی من به شیوه پرداختن به داستان و توصیف شخصیت هاش بود نه مشکل داشتن با کلیت اون!روایت این موضوع مهم،میتونست خیلی باکیفیت تر ،منسجم تر با پرداخت عمیق تر افرادش از نظر شخصیتی و البته ویرایش خیلی با کیفیت تر باشه.به نظر من یکی از مهمترین ضعف های کتاب، شیوه مکالمه افراد بود و اینقدر از فعل گفتم و گفت استفاده شده بود که منه خواننده رو خسته کرد و فقط باعث بالا رفتن حجم کتاب شد!!!
#3 azar 1394-08-30 09:28
دوست گرامی خانم لی لی با نظر شما کاملا مخالف هستم زیرا نویسنده دقیقا مسئله ای مشخص را روایت کرده و روان و یکدست بودن داستان کاملا مبرهن میباشد و شرح جزییات داستان و پردازش شخصیت ها کاملا البته نه به طور صددرصد خوب مطرح شده است.
#2 لی لی 1394-08-24 21:12
با سلام و احترام به نویسنده محترم
روایت یک موضوع مشخص میتونست داستان روان و یکدستی بوجود بیاره که به نظر من متاسفانه این اتفاق در این کتاب نیفتاده بود
اضافه گویی های بی مورد-شرح جزییات ریز-پریشانی روال قصه و نگاه سطحی به شخصیت های داستان و چرایی کنش و واکنش هاشون از ضعف های این کتاب بود.
#1 azar 1394-06-25 16:07
روایت مادر و دختری که پدر میمیرد و آنها در خیال خودشان به آزادی میرسند و در نهایت از این آزادی به دست آمده نه تنها استفاده بهینه نمیکنند بلکه زندگی دختر (رویا) به نوعی دچار مخاطراتی میشود. نویسنده همزمان با زندگی این مادر و دختر، زندگی مادر و دختر دیگری را در داستان به تصویر میکشد که مادر دوم بسیار هوشیار و آگاه به مسائل روز و نوع برخورد صحیح با فرزند خود را دارد نویسنده با مقایسه ای ظریف بین دو خانواده مطالب بسیاری را به خواننده میدهد. و روایی روانشناسانه داستان از دید خواننده نکته بین مخفی نمی¬ماند. نویسنده با زبردستی توانسته لایه¬های شخصیتی زیرین قهرمانانش را در حالات بسیار ساده ای که هر کسی در زندگیش دارد بیان کند. شخصیت مادر رویا را در حین حمام کردن چقدر عالی بیان میکند و به خواننده بسیار چیزها را میگوید. باری این کتاب نکته های فراوانی دارد. با تشکر از خانم نرگس درخشان

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید