ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

باور کرده ایم بهار را
با گل های ریخته بر دامانش
و خورشیدی تابان بر آسمانش

در به در رمان در تلگرام  یک ربات است که برای سفارش رمان می‌توان استفاده کرد...

سرکار خانم «بیتا نگهبان» که پیش از این رمان «عبور از غبار آینه» را از ایشان خوانده بودید، رمان تازه‌ای به‌نام «آوای شاپرک‌ها» به چاپ رسانده است. به بهانه چاپ این اثر گفت‌وگویی مفصل با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم «بیتا نگهبان» که پیش از این رمان «گذر از عبار آینه» را از ایشان خوانده بودید، رمان تازه‌ای به‌نام «آوای شاپرک‌ها» را به رشته تحریر درآورده است.

رمان «عطر قالی، نسیم عشق» عنوان اثری است که به تازگی از سوی انتشارات شادان و به قلم سرکار خانم «بهاره نوربخش» به‌چاپ رسیده است. برای آشنایی بیشتر شما با این نویسنده گفت‌وگویی با ایشان انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

«عطر قالی؛ نسیم عشق» عنوان تازه‌ترین رمان انتشارات شادان به قلم سرکار خانم «بهاره نوربخش» است که به علاقمندان عرضه می‌شود.

تازه‌ترین رمان انتشارات شادان «قهوه تقدیر» نام دارد از سرکار خانم «زهره مرشدی» که پیش از این رمان‌های ترانه سکوت و پیچک تنهایی از ایشان به‌چاپ رسیده بود.

رویا ابراهیمی، شاعر، ترانه‌سرا و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی در زادروز فروغ فرخزاد، در یادداشتی به شخصیت‌شناسی فروغ پرداخته و به دردهای زندگی او اشاره کرده است.

رمان شاید هرگز نبوده‌ام به قلم سرکار خانم شهلا ظهوریان منتشر شد و از هم‌اکنون در دسترس علاقمندان به رمان قرار دارد.

تازه‌ترین اثر انتشارات شادان، رمانی است به نام «یگانه دخترم» به قلم سرکار خانم «سلما عطاران» که اکنون منتشر شده و در دسترس علاقمندان به رمان قرار گرفته است.

در شرایطی که مهلت ارسال آثار به جشنواره داستان کوتاه «آفرینش» تا دهم آذرماه تمدید شده، داوران مرحله نهایی این جایزه معرفی شدند.

بنیاد شعر و ادبیات داستانی، انتشار نشریه ادبی و الکترونیکی خود را که پیش‌تر از سوی مدیرعامل بنیاد وعده شده بود، با عنوان «الف‌یا» از امروز کلید زد.

«از سایه تا روشن» عنوان رمانی است به قلم سرکار خانم «نازی بهبودیان» که طبق وعده به عنوان یکی از آثار پاییزه شادان، به همراهان همیشگی شادان تقدیم می‌شود.

در سال ۲۰۱۶ نوبل ادبیات برای آفرینش بیانی تازه در ترانه‌سرایی آمریکا به باب دیلن تعلق گرفت. اهدای این جایزه به این هنرمند که همه او را با شمایل نامرتب و عجیبش و گیتاری که همیشه به همراه دارد و سازدهنی‌ای که انگار به گردنش میخ شده می‌شناسند، اتفاق معمولی نبود.
باب دیلن موسیقی فولکلور را که معمولا فرم ساده‌ای دارد و انسان را ساده تعریف می‌کند با ترانه‌هایی همراه کرد که پیچیده و فلسفی بودند.

«و... تن عاریه» عنوان تازه‌ترین رمان انتشارات شادان به قلم سرکار خانم «زهره فصل‌بهار» است که نخستین اثر خود را در انتشارات شادان به چاپ می‌رساند.

فراخوان سومین دوره‌ جایزه‌ ادبی «بهرام صادقی» برای داستان کوتاه در دو بخش هیات داوران و داوری خوانندگان منتشر شد.

«اشک مهتاب» عنوان تازه‌ترین رمان انتشارات شادان به قلم سرکار خانم فرخنده (شیما) غلامی است که اکنون منتشر شده و در دسترس علاقمندان به رمان قرار گرفته است.

انجمن قلم ایران قصد دارد تا با اجرای طرحی به نام «فرصت برابر» زمینه فعالیت‌های ادبی را برای نوقلمان شهرستان‌های سراسر کشور فراهم کند.

«روشنای آسمان» عنوان تازه‌ترین اثر سرکار خانم «مهشید تهرانی» از نویسندگان نام‌آشناست که پیش از این رمان «بهانه‌ای برای ماندن» ایشان که بسیار مورد اقبال خوانندگان قرار گرفته بود.

سومین جشن رونمایی کتاب شادان که این‌بار به رمان روشنای آسمان نوشته سرکار خانم مهشید تهرانی اختصاص داشت، با حضور ایشان در کافی‌شاپ امیر شکلات گیشا برگزار شد. جمعی دوستانه با حضور علاقمندان به آثار نویسنده و تجربه‌ای که قبلا از خواندن کتاب  بهانه‌ای برای ماندن داشته‌اند... و تا امروز منتظر اثر جدید وی بودند. گزارش تصویری این مراسم را در ادامه ببینید.

صفحه1 از22
Go to top