ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

رمان «قهوه تقدیر» به قلم سرکار خانم زهره مرشدی به تازگی از انتشارات شادان منتشر شده است. به بهانه چاپ این اثر گفت‌وگویی با سرکار خانم مرشدی ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم شهلا ظهوریان یکی از نویسندگانی است که تاکنون آثار دیگری از ایشان در انتشارات شادان به چاپ رسیده است. اکنون به بهانه چاپ تازه‌ترین اثر ایشان، رمان «شاید هرگز نبوده‌ام» گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

رمان «یگانه دخترم» به قلم سرکار خانم «سلما عطاران» عنوان تازه‌ترین کتابی است که توسط انتشارات شادان به علاقمندان عرضه می‌شود. به همین بهانه و برای آشنایی بیشتر شما با نویسنده این اثر، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

رمان «از سایه تا روشن» عنوان تازه‌ترین اثر انتشارات شادان است که به قلم سرکار خانم «نازی بهبودیان» به نگارش درآمده است. به بهانه چاپ اثر و برای آشنایی بیشتر شما مخاطبان شادان با این نویسنده، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم «زهره فصل‌بهار» به تازگی رمان «و تن عاریه» که نخستین اثر ایشان در انتشارات شادان است را به رشته تحریر درآورده‌اند. به بهانه چاپ این اثر و برای آشنایی بیشتر شما با این نویسنده، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

رمان «اشک مهتاب» به قلم سرکار خانم «فرخنده (شیما) غلامی» یکی از آثاری است که به تازگی منتشر شده است. به بهانه این اثر و برای آشنایی بیشتر شما با این نویسنده، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

«روشنای آسمان» دومین رمان سرکار خانم مشهید تهرانی پس از رمان موفق «بهانه‌ای برای ماندن» اکنون منتشر شده و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. به بهانه چاپ این اثر گفت‌وگویی با ایشان انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم مژگان زارع، که به تازگی رمان «خواب‌های طلایی» ایشان روانه بازار شده است، این‌بار به سراغ سوژه جدیدی در ادبیات داستانی رفته است و تمرکز خود را بیشتر بر روی موضوع شبکه‌های مجازی قرار داده است. به بهانه چاپ این اثر تازه گفت‌وگویی با ایشان انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

بهار کرباسی از نویسندگان نام‌آشنای انتشارات شادان که اکنون طرفداران خاص خود را دارد، به‌تازگی رمان «قرار جان و دل» را به رشته تحریر درآورده که هم‌اکنون در دسترس علاقمندان به رمان قرار دارد. به بهانه چاپ این اثر گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم «منیر مهریزی مقدم» از نویسندگان نام آشنای ادبیات داستانی، به تازگی رمان «داغ عشق» را به علاقمندان خود عرضه کردند. به بهانه چاپ این اثر تازه، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

سرکار خانم «بیتا نگهبان» امسال با رمان «گذر از غبار آینه» نخستین اثرش در انتشارات شادان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد. به بهانه چاپ این اثر و آشناشدن بیشتر شما با این نویسنده، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید...

سرکار خانم «وحیده تنهایی» امسال با رمان «یک‌سال شیدایی» در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارند. به بهانه چاپ این اثر گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید...

همزمان با چاپ نخستین اثر سرکار خانم فاطمه اقبال بهبهانی، گفت‌وگویی خواندنی با ایشان ترتیب داده‌ایم تا شما را با این نویسنده آشنا کنیم. این گفت‌وگو را در ادامه بخوانید...

همزمان با چاپ دومین اثر سرکار خانم «خدیجه حسینی» با عنوان «خاطرات بارانی» از انتشارات شادان، گفت‌وگویی صمیمانه و خواندنی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانید.

لیلا آقارضایی، از نویسندگان جوانی است که به‌تازگی نخستین اثر ایشان در انتشارات شادان با عنوان «سیاه، سفید، زندگی» منتشر و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر شما با این نویسنده، گفت‌وگویی با ایشان ترتیب داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

به بهانه چاپ رمان «پشت کوچه‌های تردید» نخستین اثر سرکار خانم پروانه سراوانی در انتشارات شادان، گفت‌وگویی صمیمی با ایشان انجام داده‌ایم تا شما را بیشتر با این نویسنده آشنا کنیم. این گفت‌وگوی جذاب و خواندنی را از دست ندهید.

زهره مرشدی، از نویسندگانی جوانی است که علاقه‌اش به نویسندگی بخصوص در زمینه رمان، او را ترغیب به تحصیل تا بالاترین سطح در رشته ادبیات کشانده است. به بهانه چاپ دومین اثرش، گفت‌وگویی با ایشان انجام داده‌ایم تا با این نویسنده نوقلم، بیشتر آشنا شوید.

زندگی پرفراز و نشیب ر.اعتمادی نویسنده‌ای که کتاب‌هایش نسل‌هاست دست به دست می‌شود، روایت شنیدنی از مردی است که بیش از شش دهه در عرصه فرهنگ حضور داشته است.

مژگان زارع از نویسندگان نام‌آشنای انتشارات شادان است که پیش از این رمان‌های «مه‌رو» و «فصل دلسپردن» از ایشان به دست علاقمندان رسیده است. به بهانه عرضه آخرین اثر ایشان با نام «آشیانی بر باد و مه» گفت‌وگویی با این نویسنده داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

نیره امینی از نویسندگان جوانی است که امسال همزمان با نمایشگاه کتاب تهران، رمان ایشان با نام «حسرت خیس» در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. به همین بهانه، گفت‌وگویی را با ایشان ترتیب داده‌ایم تا با این نویسنده و روحیات او آشنا شوید.

صفحه1 از3
Go to top